KOLEJ KIYAFETLERİ SEÇİMİ

Her okulun kendine has simgesi olarak karşımıza çıkan kolej kıyafetleri, ihtiyaçlar doğrultusunda istenilen şekillerde tasarımı yapılarak okulların beğenisine sunulmaktadır. Günümüzde çok fazla okul seçeneği bulunuyor ve tüm okulların birbirinden ayrılma ve farklılaşma eğilimi içindedirler. Her alanda özgünlük gösterip kendisini en iyi ifade etme çabasında olan okullar bu eğilimlerini okul kıyafeti seçerken de göstermektedir. Kendi simgelerini yansıtacak, çocukların rahat edebilecekleri kesimlerde ve kullanışlı olmalarıyla birlikte özgüm olmalarını ön planda tutmaktadırlar okullar kıyafet seçimi yaparken.

Hazır giyime olan ilgi artması ile birlikte çocukların ihtiyaçları en ön planda tutularak farklı ve yeni tarz kolej kıyafetleri seçenekleri fazlası ile mevcut günümüzde. Firmalar bu tüm yeni koleksiyonları çizim şeklinde okullara sunmaktadır. Daha sonra çizimlerden beğenilen örneklere okulun da istekleri doğrultusunda eklemeler yapılarak örnek ürünler oluşturulup okulların onayına sunulmaktadır. Okullar kendi duruşlarını simgelerini okul kıyafetlerine yansıtacak tasarımları seçerek kendilerini daha iyi yansıtacak eklemeleri yapmaktadırlar.

Okulunuzu temsil edecek olan kolej kıyafetleri sadece okul formalarından ibaret değildir. Her mevsim ve her döneme göre öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda okul kıyafetleri bulunmaktadır. Yaz dönemi çocukların rahatlığı için uygun tişörtler tercih edilmelidir. Beden eğitimi dersi için okulunuzu yansıtacak rahatlıktan ödün vermeyecek ve dersin işlenmesine engel olmayacak tarz da spor kıyafetleri seçimi yapılmalıdır. Hava şartlarına bağlı olarak öğrencilerin sweat shirt seçenekleri de olmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir