1 . ARNAVUTKÖY ARSA FIRAT EMLAK

Arnavutköyde Arsalar ‘ ları yatırımcıların bir hayli yakın takip ettiklerinden hepimizin haberi var.Arnavutköy Geleceği parlak olan bir bölge olarak kabullenildi. Artık Arnavutköyde Arsaların değerlendiği bölge haline geldi. Emlakcılar bu konu hakkında tabi ki sevinçli herkes aldığı veya sattığı işlerden sorumlu. Bu işlem tabi tek emlakcılar değil yatırımcılar, buraya yerleşmek isteyen insanlar, dış ülkeden gelecek turistler bir çok fikre sahip insanlar mevcut durumda.Arnavutköy Şuanda gelişme aşamasında olan bir bölge ve gelişmeyede devam etmektedir. Arnavutköy’ün Akıllarda iz bırakan projelerindende siz haberdarsınızdır. Arnavutköy Arsa olarak çok akıllı bir yatırımcı fikridir. Akıllı insan her zaman kazanır. Fikrinde fikir yaratmakta senin zihnine kalmıştır. Senin yapacağın işlerde Arsaların değerleride yaptığın iş kadar artacaktır. 3. Havalimanı , Kanal Projesi , Yeşillik Alanlar olduğunuda biliyorsunuzdur. İstanbul’un Yeni Şehir Adlı Bölgesi Dünyada Eşi benzeri Olmayan Projeler İş imkanları, Yaşam Çerçevesi değişime uygulanacak . Sizde FIRAT Emlak’ı Tercih Edip ARNAVUTKÖY’ÜN EN Nezih Köşelerinden Yatırımlarınızı Sürdürebilirsiniz.Resmi Sitemiz Takip Edebilir. Size Yardımcı Olabilir.

Arnavutköy’de 30 yıldır Gayrimenkul ve İnşaat alanında Faaliyet gösteren FIRAT EMLAK İNŞAAT binlerce kişiyi tapu sahibi yapmıştır. Bunun yanı sıra onlarca çeşitli bölgelerde İnşaat Projeleri ile sektörün en köklü ve güvenilir şirketleri arasında konumunu her zaman yükseltmiştir.

Fırat Emlak & İnşaat, Tevfik ÇELEBİ tarafından 1990 yılında Gaziosmanpaşa Arnavutköy’de Fırat Emlak Pazarlama Ofisi adıyla kurulmuştur.. Böylelikle şirket, bünyesine aldığı iyi eğitimli, her biri konusunda uzman, birbiri ile uyumlu yüksek motivasyonlu ekibi ve stratejik ortaklıkları ile müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermektedir.Şu an Tevfik ÇELEBİ yönetiminde Vedat ve Fırat ÇELEBİ , gibi deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize tecrübeleriyle en iyi hizmeti vermektedirler.

ARSA ALAN UMREYE GİDİYOR!

Son günlerde internette gördüğüm ve çok beğendiğim takdir ettiğim bir kampanyadan bahsetmek isterim. Arnavutköy’de bir emlak ofisinin kampanyası oldukça ses getirdi. Arsa alan herkesi çekilişsiz kurasız umreye gönderen gayrimenkul ofisi ilklere imza atıyor. Arsa da kampanya olur mu demeyin Ahi Gayrimenkul yaparsa olur. Arsa da şok kampanyalar Ahi Gayrimenkulde. Bizden arsa alın sizi Umreye götürelim. Evet, yanlış duymadınız arsa alan herkes umreye gidiyor. Fiyatı ne olursa olsun aldığınız arsa karşılığında kutsal topraklara gönderiyoruz. Yapmanız gereken tek şey emlak ofisimize gelerek bütçenize uygun bir arsa almak. Üstelik ilerde paha biçilmez bu bölgeye yatırım yapmış olacaksınız.

Arnavutköy’de arsaların çok değerlendiği şu günlerde yatırım yapma için başka bir yeri tercih etmeyin. Gelecekte rahat etmek için bugün sağlam yatırımlar yapın pişman olmayın. Ne dolar ne altın ne borsa en iyi yatırım arsa sloganıyla yola çıktık ve herkesi arsa sahibi yapacağız. Arnavutköy’de sahibinden satılık arsalar için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Arnavutköy’de Satılık Arsalar

Yatırım araçlarından en garantilisi ve en çok kazandıran olmasına rağmen çok fazla tercih edilmeyen bir yöntemdir arsaya yatırım yapmak. Çünkü arsa satın alarak geleceğe yatırım yapmak isteyenler genellikle bu yatırımlarının karşılığını kendileri alamazlar. Arnavutköyde Satılık Arsalar Bu tür yatırımların meyvesini çocuklar ya da torunlar yer. Bu yüzden insanlar ellerindeki para ile emlak ya da döviz alarak daha fazla para kazanmayı tercih ederler. Özellikle yaşlı insanlar ise arsaya yatırım yapmaya devam ederler. Bizce önümüzdeki yıllarda şehrin kuzeyi 3.Köprü geçişi ve yol bağlantıları ile arsa yatırımlarının ve gelişmenin önemli adresi olmaya devam edecektir. Köprü yolları ve bağlantılarının inşaatı bu gelişmeyi çok hızlandırır. Bir diğer önemli nokta da İstanbul şehrinin artık kuzey sahiline, Karadeniz’e ulaştığını görüyoruz. Karadeniz kıyılarında yeni yerleşim arayışları hızla devam ediyor.İdeal Emlak sitesini ziyaret edebilirsiniz. Arnavutköy’deki yatırımlarınız da uzman bir görüş almak için İdeal Emlak ofisine bekleriz. Yatırımlarınızı kazanca dönüştürün.