Kurumsal İlaçlama Firması

Kurumsal İlaçlama Firması

Taleplerinizi karşılamak adına apartman ilaçlama firmamızdan her türlü haşere konusunda yardım isteyebilirsiniz. Ev, iş yerleri, oteller, hastane ve fabrikalar, market depoları, siteler gibi geniş kapsamlı biçimde önlem alabilirsiniz. Rutin ilaçlama işlemleri ile hastalık kaynağı olabilecek durumlar engellenmiş olur.

İlaçlama Ev İçi ve Dışında Nasıl Etki Yaratır?

İlaçlama yapıldıktan sonra akıllarda olan soru bunun bitkilere, evcil hayvanlara bir zararı olup olmadığı konusudur. Bu noktada konut ilaçlama işlemi sırasında kullanılan maddenin türüne göre değişen durumdan bahsedilebilir. Yani eğer kokulu ilaçlama varsa, bu durumda ortamdaki her canlının dışarı çıkması gerekir. Ancak bunlar bitkilere zarar vermeyecektir. Kokusuz ve jel ilaçlama çeşitleri bitkilere ve evcil hayvanlara zarar vermeyecektir. Şayet evcil hayvan balık gibi akvaryum canlısıysa, bu durumda kokuyu almayacak şekilde etrafının sarılması gerekir.Bahçe içinde sıvı ilaçlama olmuşsa da ilacın kurumasını bekledikten sonra evcil hayvanların oraya gönderilmesi önerilir. O bölgede yiyecek bulup ilaçla beraber alabilirler.

Uygulama Sonrasında Böcek Olur mu?

Kısa bir süre için apartman ilaçlama işlemi sonrasında böcek görülebilir. Ancak sonraki süreçte tamamen kesilecektir. Ta ki ilaçlar etkisini kaybedene kadar kendiliğinden ölen böcekler dışında canlı görmezsiniz.