İşitme Kaybına Etkili Çözüm

İşitme Kaybına Etkili Çözüm

Zaman içinde kulaklarında işitme kaybı olan hastalar etkili sonuçlar almak adına Acura Ses Yükseltici cihaz ile daha rahat duyabilirler. Cihaz içerisinde bulunan mikrofon ile gelen sesleri alarak bu şekilde daha yüksek bir frekans üzerinden kulağa ulaşmasını sağlamaktadır. Görülmeyecek kadar küçük olan tasarımı sayesinde kulak arkasında rahatlıkla kullanılmaktadır. Ten rengi olarak tasarlanmış olan cihaz dışarıdan bakıldığından görülmediği için rahatsız edici bakışlara da engel olunmaktadır.

Acura Ses Yükseltici Cihaz

50 Db üzerinde ses etkisi ile işitme kaybı olanların gelen sesleri daha yüksek frekans ile duymasını sağlayan cihaz bu sayede hastaların yaşam kalitesini yükseltmektedir. Bataryası sayesinde daha uzun süre kullanılan Acura Ses Yükseltici cihaz her yaştan hasta için kullanıma uygundur. Ancak tamamen işitme kaybı olan kişiler için uygun olmadığından kullanılmasının anlamı bulunmamaktadır. Belli bir seviyede olan işitme kayıpları için etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Acura Ses Yükselticinin Etkisi

Alınan seslerin daha yüksek bir desibel ile kulağa ulaşmasını sağlayan Acura Ses Yükseltici cihaz farklı aralıklarda olan işitme kayıpları için etkili olmaktadır. Kolay kullanımı ve ses kontrol seçeneği sayesinde işitme kaybı az veya fazla olan kişilerin kendilerini için en uygun şekilde ayarlama yaparak kullanabilecekleri bir cihazdır. Kulağa uygun şekilde tasarlanmış olduğundan gün içinde istenilen her alanda uzun süreli kullanım için uygun olmaktadır.